TECHNICAL SOLUTIONS
THAT MAKE SENSE

Chcete zlevnit Vaši výrobu nebo na trh uvést nový produkt?

Ať už máte jasnou představu nebo jen nápad v hrubých obrysech, jsme pro Vás tím správným partnerem pro zhmotnění Vašich vizí do reality.​

S čím Vám můžeme pomoci

PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE

Jděte s dobou 4. průmyslové revoluce! Lidské zdroje jsou příliš cenné. Pomůžeme Vám zautomatizovat Vaši výrobu a nahradit těžkou opakující se manuální práci strojním vybavením odpovídající 21. století.

PRODUKTOVÝ VÝVOJ

Úspěch firmy spočívá ve schopnosti uvádět na trh nové produkty s lepšími užitnými vlastnostmi. Vyvětrejte firemní slepotu čerstvým závanem nových myšlenek a kreativních nápadů! Pomůžeme Vám s redesignem Vašeho stávajícího produktu nebo vyvineme produkt úplně nový a unikátní.

OPTIMALIZACE VÝROBNÍCH PROCESŮ

Aplikujete moderní přístupy ve Vaší výrobě, neustále vylepšujete... a pak se dostanete do bodu, kdy potřebujete nový impuls, který Vás posune na novou úroveň. Ten může dát jen nezaujatý pohled externího specialisty, který nenosí klapky na očích. Zanalyzujeme Vaši výrobu a navrhneme opatření, jak vyrábět levněji, rychleji a kvalitněji.

KONSTRUKČNÍ KANCELÁŘ

Vy přijdete s návrhem. My s technickým řešením. Vymyslíme, otestujeme, nakreslíme a dodáme Vám kompletní výrobní dokumentaci na měrku, tester nebo rovnou celou automatickou výrobní linku.

Naši klienti

denso-201x-logo-01
Riegelein-01

REFERENCE

O NÁS

Jsme malá firma s velkými nápady.

NAPIŠTE NÁM

Cersum s.r.o.
Norská 68/15
460 01 Liberec
Czech Republic

(+420) 777 825 080

info@cersum.cz

finance@cersum.cz

© 2021 Cersum s.r.o.